Paardebloem natuureducatie en natuurbeleving
 

Avontuurlijke kinderfeestjes in de natuur

Je kinderpartijtje in het bos is natuurlijk een avontuurlijk feestje!

Paardebloem Natuuractiviteiten organiseert begeleide kinderfeestjes in het bos in Utrecht, Nieuwegein, Bunnik, De Bilt, Driebergen, Doorn en Zeist. Scroll op je gemak langs alle feestjes, of selecteer een tag van plaatsnaam of leeftijdsgroep.

Heb je interesse in een natuurfeestje in Zeist met binnenlocatie? Bekijk dan eens de kinderfeestjes door Paardebloem Natuuractiviteiten op De Boswerf in Zeist.

Voor kinderen van pakweg 4 tot 12 jaar is er altijd een leuk feestje! De leeftijdsaanwijzing is slechts een richtlijn.

Moeder van Pieter (7):
"We hadden een fantastische middag in het bos! Klaartje, je hebt een bijzondere gave. De kinderen waren heel enthousiast...en lekker moe! Pieter zei de volgende ochtend dat hij jou wel weer wilde volgend jaar. Nou wie weet!..."

Praktische informatie en de annuleringsvoorwaarden vind je hiernaast, of onderaan deze pagina afhankelijk van je device.

8-10 jaar

  • Leven in de natuur!

    Kinderfeestje in het bosDit feest is voor kinderen die er van houden van de paden te struinen en te leren overleven!

    Struin door veld en bos, proef eetbare planten en waad door het water! Of bouw jij een brug? Je kan ook over het klimparcour over het water komen. Je maakt kennis met primitieve vuurmaaktechnieken: sla vonken met de vuurslag! We maken een vuur met de firesteel, krijg jij het pluisje aangestoken? Breng je marshmallows mee als je wil. Leer wat je moet weten als je in de natuur leeft!

    Locatie: Speelbos Gagelbos, Noorderpark in Utrecht.
    Duur:
    2 uur
    Prijs: € 135,- euro tot en met 8 kinderen. Elk kind extra is € 12,-.

    Een hut bouwen
    Kruipdoor sluipdoor
    Pootje baden
  • Ontdekfeestje

    natuurmuseum-gemaaktEr is ontzettend veel door jou te ontdekken in de natuur! We zullen de natuur ruiken, voelen en proeven.

    Kom mee ree-sporen ontdekken, op geheime plekjes spieken, beestjes zoeken en een natuurparfum maken!
    Misschien maken we een schilderijtje met verf uit de natuur! We ontdekken een prachtige natuurschatkist met een kadootje voor elk kind.

    Duur: 2 uur
    Locatie: Natuurgebied Beukenburg in De Bilt; het bosgebied aan de Traaij in Driebergen; natuurgebied Kaapse bossen in Doorn; Amelisweerd in Bunnik.
    Prijs: € 135,- tot en met 8 kinderen inclusief kadootje. Elk kind extra is € 12,-.
    Andere locaties zijn mogelijk, informeer over de prijs.

    Een huisje bouwen in het bos
    Als blinde rups door het bos
    Ontdek de dikke beuk!
  • Overleven met vuur!

    Potje eetbare wilde kruidensoep kokenWat moet je weten en kunnen als je in de natuur leeft? Kan jij vuur maken zonder aansteker? Kan jij al sporen lezen?

    We zoeken naar sporen van beesten, eten wilde planten en lopen een stukje Blote Voetenpad (als je wil). Wie durft dat?! Je leert hoe je vuur maakt zonder moderne aansteker en aanmaakblokje. Je probeert de vuurboog en vuurstenen uit! Kan jij vonken slaan? Uiteindelijk gaan jullie zelf je vuren maken! Daarna we bakken popcorn boven je vuurtje!

    Duur: 2,5 uur
    Locatie: Natuurkwartier, park Oudegein in Nieuwegein.
    Prijs: € 145,-  tot en met 8 kinderen. Elk kind extra is € 12,-.

    Schedeltje gevonden
    Werken met de vuurboog
    Samen een hut gebouwd
  • Speuren door de natuur!

    Als blinde rups door het bosKan jij in de natuur leven? We gaan dwars door het bos struinen en speuren naar sporen van de ree en de eekhoorn, de spechtenflat en zijn smidse en... is dat niet een vossenhol?!

    We ontdekken een eiland waar je alleen op komt via een takkenbrug. Kan jij erover?

    We verzamelen natuurgeuren in een doosje en beschilderen het met natuurverf, kan jij groen en bruin maken? We ontdekken de natuur geblinddoekt, zoals een mol onder de grond. We bouwen ook aan een hut! Kan jij takken sjouwen?
    Er is een schatkist met een natuurschat voor echte natuurkinderen!

    Duur: 2 uur
    Locaties: Natuurgebied Beukenburg in Groenekan, gemeente De Bilt.
    Prijs: € 135,00 tot en met 8 kinderen inclusief een natuurkadootje. Elk kind extra is € 12,-.

    Speuren naar beestjes
    Ontdek de dikke beuk!
    De hut is af!